Ücretsiz Kayıt Giriş yapın

Dinazorların Krallığı Türkçe Dublaj Full HD izle

52354
 • NTV Belgesel Kusagi sizi T-rex’in daha büyük, daha zalim ve daha tekinsiz kuzenleriyle tanistiriyor BBC imzali belgesel geçmisin canavarlarini, Ali Poyrazoglu’nun sesiyle ve filmlerde bile göremeyeceginiz kadar korkunç ve ilginç yönleriyle hayata döndürüyor. Sevimli dinozor oyuncaklarini ortadan kaldirin ve kertenkelelerin efendisiyle tanismaya hazirlanin. Belgesel milyonlarca yil geriye götürüyor ve dünya üzerinde yasamis en olaganüstü yaratiklara hayat veriyor. Merak uyandirici gerçeklerle süslenmis görsel bir deneyim: Dudak uçuklatan bir aksiyon ve kesifleri tarih kitaplarini yeniden yazdiracak karizmatik canavarlar… Son 10 yilda, önceki 200 senede oldugundan daha fazla dinozor türü kesfedildi. Paleontolojistler artik dinozorlarin dünyaya 250 milyon yildan fazla süre hükmettigini, yerküreninin dört bir yanina yayildigini ve her ekolojik duruma uyum saglayabilmek için hayal edebilecegimizden daha iri, daha korkunç ve daha garip yaratiklara dönüstügünü biliyor. 2012′de en iyi görsel efekt ödülünü kazanmis bir belgeseldir.

 • hH9BGNU

  Film Hakkındaki Yorumlar

  1. omer sezer guner

   2 ay önce

   cok guzel ama trexı gostermemıssınız

  2. barış yıldız

   7 ay önce

   çok başarılı diyer saçma filmlere benzemiyor dinazorlarla ilgili filimleri sizin çekmenizi öneririm bence müthiş bir film olur izlenme rekorları bile kıra bilir beklentim bu ama filmi sizin çektiginizi belrtmeniz muthiş olur
   ve bu belgesellere çok sempatim var hep dinozorları keşfetmek istemişimdir ama ilk okul ögrencisi ve türk olarak imkanlar el vermiyor saygılar.

  Yorum Yazın