Ücretsiz Kayıt Giriş yapın

Aşk Kırmızı (Yerli Film) izle

TEK PART HD İZLE FRAGMAN
40048
 • Ferhat ve Zeynep, birlikte çok güzel bir hayat kurmuşlardır. Birbirlerini çok sevmektedirler. Ferhat saygın bir şirkette gelecek vadeden satış temsilcisidir. Ferhat çalıştığı şirketin organize ettiği bir iş toplantısı için birkaç çalışma arkadaşı ile Antalya’ya uçak ile gidecektir. Zeynep ile evlendiklerinden beri ilk ayrı kalışlarıdır.Antalya’daki ilk gece, Ferhat, Nazlıgül ile karşılaşırlar. Bu kız, Ferhat’ın uzun yıllar önce ayrılmak zorunda kaldığı ilk aşkıdır. İlk gençliklerinde efsanevi bir aşk yaşamışlar, birbirlerini çok sevmişlerdir. Ancak, Nazlıgül’ün annesinin sevgilisi, aşıkların birbirlerinin izlerini kaybetmesini sağlamıştır. Ferhat karısını sevmektedir ve karısını aldatmaya hiç niyeti yoktur. Ama şimdi karşısındaki Nazlıgül’dür. Ya da şimdiki adıyla Nazlı. İlk aşkı.

  aşk kırmızı osman sınav filmini full izle

 • ask-kirmizi-full-izle

  Film Hakkındaki Yorumlar

  1. kkk

   8 ay önce

   ahlaksızca bence bir evliliğin varsa geçmiş yoktur hala bir geçmişin varsa evlenmezsin sevgi böyle birşey değil!!!!! tam manasıyla iğrençlik aynı zamanda hiçbir sebep kadının kendini pazarlamasını haklı göstermez!!!!! film tamamen zaman kaybı hiç açmayın derim

  2. ebru

   8 ay önce

   bi izleyemedık bız ya kaldırldırmı ?

  3. hasan

   9 ay önce

   çok saçma film izledim ama bu kadar saçmasını ilk izleyişim gerçekten çok saçma bir fil zaman kaybı bence hiç zaman kaybetmeyin.

  Yorum Yazın